.

.

Мрзливи Сузан Плочата Кујна Организатор, 11.8 Инчен Јасно Пластика Сузан Кабинет Организатор 360° Врти Зачин Рек Организаторот За Зачини, Производи За Чистење, Провиз

Мрзливи Сузан Плочата Кујна Организатор, 11.8 Инчен Јасно Пластика Сузан Кабинет Организатор 360° Врти Зачин

DEN 502.80

Пристапност
Во достапна форма

【Да Работи Организирани】 Оваа Мрзливи Сузан ротирачки плочата зголемува кујната countertop простор.Со плочата, зачини, мирудии, пијалаци или кафето во фрижидер може да бидат сместени во внатрешноста на кујната кабинети, или шампон, клима уред и други toiletries може да се чуваат уредно. 【Повеќе Цели】 Нашите плочата е добра за вашето шкафче кабинети и длабока база кабинети, и на плочата е погодна за шишиња, лименки, леќата кеси, печење материјали, закуски, итн. 【Широк Апликации】 Оваа ротирачки плочата е погодна за секој простор во вашиот дом и канцеларија, која е погодна за кујна, бања, занаетите соба, хоби соба, гаража, работилница, кујна, итн. 【Високо-квалитетни Материјали】 Мрзливи Сузан плочата се направени од издржлив и еко-пријателски пластика, и топката имајќи под основата е издржлив нерѓосувачки челик.И тоа не се лизга површина и тоа е лесно да се исчисти со вода и крпа. 【Транспарентен и Практични】 дијаметар на плочата е за 11.8 инчи/30cm и височина е околу 3,5 инчи/9cm.Оваа плочата е доволно да се одржи вашите дневни потреби.И нејзиното 360-степен ротирачки дизајн ви овозможува лесно да ги видите и добиете дневни потреби.Спецификации : Име : Мрзливи Сузан Turntable Material : еко-пријателски пластични + нерѓосувачки челик ball Color : transparent Size : за 11.8 инчи/30cm во дијаметар, 3.5 инчи/9cm во height Net тежина : околу 500g Packing Листа : 1*Плочата.

Главните карактеристики

Избор на клиент