.

.

Приклучок за слушалки за Носење за Skullcandy Hesh, Hesh 2.0, Дробилката, Мелење, Навигатор и Повеќе/Слушалки Полна Големина Тешко Патна Торба со Простор за Кабел и Додатоци

Приклучок за слушалки за Носење за Skullcandy Hesh, Hesh 2.0, Дробилката, Мелење, Навигатор и Повеќе/Слушалки

DEN 477.60

Пристапност
Во достапна форма

Направени од врвен Квалитет, Трајни ЕВА Здроби Отпорни, Анти-Шок, Времето е Отпорен Материјал.Mesh Стил со Патент Куќиште, Внатрешниот Џеб обезбедува објектот од движење, мека крпа наредени внатрешни работи за да ја заштитите вашата слушалки.Многу простор за headphone кабли, засилувач (AMP), earpads, íPod, моќ банка и други додатоци.Случај компатибилен со Skullcandy Hesh, Hesh 2.0 Bluetooth Безжични Слушалки, Дробилката, Navigator, Пилот, JBL ЕВЕРЕСТ 700, ЕВЕРЕСТ 300, Желка плажа случај и Повеќе (Види опис на производот за компатибилни слушалки модели).Димензии : 8.66" 7.87 Х" Х 3.39".Ако случајот не одговара на вашиот приклучок за слушалки или пауза во 1 година, Linkidea ќе го замени со нов или целосно враќање на средствата.Без прашања праша.

Главните карактеристики

Избор на клиент