.

.

WYBFZTT-188 4 Соба Транспарентен Акрилик Само-Пловечки Риба Мрестилиштата Кутија Аквариум Одгледување Инкубатор Изолација Кутија Двоен Слој Риба Резервоарот

WYBFZTT-188 4 Соба Транспарентен Акрилик Само-Пловечки Риба Мрестилиштата Кутија Аквариум Одгледување Инкубатор

DEN 3075.60

Пристапност
Во достапна форма

Тоа можат да бидат поделени во четири големи соби, и сепаратор може слободно да се расклопуваат.Тоа може да дејствува како хранење кутија, како и.Тоа се прави на високо транспарентен нови пластични, сепак, сепаратор е матирано, која може да се избегне судири меѓу риби предизвикани од гледаат други риби јадат.Оригиналниот солидна четири-агол заграда, 3мм влезот за сите риби , широк врвот и тесен дното.Има удобен хранење дупки на врвот.Постојат летачки прегради на двете страни, кои може да дејствува и како се справува како и за што да се , можете лесно и stably се движат отворот кутија.Параметри : Материјал : Acrylic Specifications(прибл.) : Дното должина : 20.5 cm/8.07 во Врвот должина : 27cm/10.63 во, Висина : 10.5 см 4.13 во, Ширина : 9cm/3.54 in Weight : 450g Features : Тоа можат да бидат поделени во четири големи соби, и сепаратор може слободно да се расклопуваат.Тоа може да дејствува како хранење кутија, како и.Тоа се прави на високо транспарентен нови пластични, сепак, сепаратор е матирано, која може да се избегне судири меѓу риби предизвикани од гледаат други риби јадат .0.5 mm парична казна изолација јаз.Оригиналниот солидна четири-агол заграда, 3мм влезот за сите риби , широк врвот и тесен дното .Има удобен хранење дупки на врвот.Постојат летачки прегради на двете страни, кои може да дејствува и како се справува како и за што да се , можете лесно и stably се движат отворот кутија.Производ Листа : Пластични Резервоарот * 1 Капак * 1 Дното сепаратор * 1 Страна сепаратори * 2 Вшмукување чаши * 2 Suitable за : дневна соба, спална соба и други затворени простори.

Главните карактеристики

Избор на клиент