.

.

Haieshop Мачка Дрво Гребење Пост Мачка Кула За Качување Платформа Милениче Играчка Кревет Гнездо Цврсто Дрво Мачка Куќа Вила Сисал Chinchilla Нула Пост 719

Haieshop Мачка Дрво Гребење Пост Мачка Кула За Качување Платформа Милениче Играчка Кревет Гнездо Цврсто Дрво

DEN 2354.40

Пристапност
Во достапна форма

Сисал материјал може да се заштити мачка мачката канџи.Тоа е еколошки материјал и може да се користи безбедно.Мачката дрво направен од високо-квалитет, мека ткаенина е мека и навремено-слободни.Тоа може да се користи како перница за домашни миленици.Мачката качување рамка е опремен со два глувчето играчки.На молив триаголен дизајн е не се лизга и тежи 50 килограми.Тежината на мачката му овозможува на мачка да се игра.Дизајнот на мачка дрво е погодно за мачки со нула, се искачи планините, спиење и вежбање.Мачката дрвото можат подобро да ги разликуваат активност област помеѓу вас и мачка.Кула мачка дрво може да се инсталира било каде во домот.Ова е многу погодно за мачки и може да се користат како накит.

Главните карактеристики

Избор на клиент