.

.

HomeMall Силикони Печење Торта Пан,Силикони Леб Тави за Печење,Храна Одделение Силиконски Торта Калапи Сет од 5,Не-Стап Круг/Плоштад Торта Пан, Леб Пан,Bakeware Поставена за

HomeMall Силикони Печење Торта Пан,Силикони Леб Тави за Печење,Храна Одделение Силиконски Торта Калапи Сет од

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

????【Мулти-цел Силикони Пан Торта Set】Вклучуваат силикони круг пан торта * 1, плоштад силикони торта тава * 2 (две големини), печење шпатула * 1 масло четка * 1. Може да се користи за домашна печење, пусти торта кукла, виножито торта чоколадна торта, банана торта и chiffon торта, итн. ????【Храна Одделение Силиконски Торта Калапи】 Силиконски калап за печење употреба на високо-квалитетна храна одделение силиконски материјал,погоден за -40°→230°, висока температура отпор, не-токсични и безопасно. ????【Не-Стап Леб Тави-Лесно да се Чистат】Лесно да ја извадите леб, не е лесно да се држиме до дното, не е лесно да се деформира, мека и лесно да се demould и чиста. ????【Брз и лесен за употреба】 Користете Силиконски Торта Калапи без да се загреете во однапред, само исплакнете со чиста вода за пиење пред употреба и да се користи по мувла е сува. ????【Грижете се-Бесплатна Услуга-Остатокот Увери Купување】Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со квалитетот шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе ви послужи wholeheartedly.Направен од висок квалитет со силиконска со широк температура опсег за многу домашни потреби.Направен од флексибилни силикони со не-стап функција за лесно и брзо ослободување на печива и десерти.Совршена големина за леб, тост, десерт, торта и косата.Иако вредноста на aluminised челик печење калај е ниска, тоа е лесно да ' рѓа и нула.Нерѓосувачки челик печење tins имаат бавно, топлина спроводливост, се држи лесно да пан и не се лесно да се unmould и чиста.Зошто Да Изберете Home Mall Не-Стап Силикони Печење Торта Тава Поставете : .Направен од висок квалитет со силиконска со широк температура опсег за многу домашни потреби.Направен од флексибилни силикони со не-стап функција за лесно и брзо ослободување на печива и десерти.Совршена големина за леб, тост, десерт, торта и косата.Кажете Збогум на Традиционалните Силикони Леб Тави за Печење Поставете : .Иако вредноста на aluminised челик печење калај е ниска, тоа е лесно да ' рѓа и нула.Нерѓосувачки челик печење tins имаат бавно, топлина спроводливост, се држи лесно да пан и не се лесно да се unmould и чиста.

Главните карактеристики

Избор на клиент