.

.

CffdoiFanh Бенто Кутија, Бенто Кутија, ForLeak-доказ за Храна, се Справи Со Изолирани, Погоден за Работа И За Училиште Топла/Ладна Храна Туристички Кампување,【Црвено】

CffdoiFanh Бенто Кутија, Бенто Кутија, ForLeak-доказ за Храна, се Справи Со Изолирани, Погоден за Работа И За

DEN 698.40

Пристапност
Во достапна форма

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик.Тоа е БЕЗБЕДНО опција за Вас и за Вашето Семејство, тоа е исто така Добра за животната Средина, СОВРШЕН за на училиште, канцеларија, патувања, излети, кампување. ♥[6 слоеви на напредни вакуум изолација технологија] : храна изолација контејнер може да се задржи на храната топла или ладна за 12 часа, за да се обезбеди дека храната или супа е жешко и свежо.Не грижете се за ладна супа или храна за ручек. ♥【Чисти и Носат】 : храна термос шише со течење-доказ дизајн е лесно да се пополни, јадат и се чисти.Уникатен ручек кутија, торба дизајн, па вие не мора да се грижите за носење. ♥ Појавата со се справи со дизајн е многу погодна за на училиште, на работа, се случува надвор, пикник, патување, фитнес, итн.Вакуум кутија капацитет на изолирана ручек кутија е подобар избор за ручек кутија.Вие не треба да се користи во микробранова за да за да одмрзнете на храна. ♥Хуманизирано дизајн-двојно-layer вакуум дизајн чува храната топла или ладилник за до 12 часа за да се задоволат потребите на секојдневна употреба.Три-слој дизајн, главен храна, јадења, и супа се чуваат одделно да се спречи чуден мирис.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки steel Capacity : 1 L или помалку.

Главните карактеристики

Избор на клиент