.

.

Уметноста Декоративни Розова Ѕид Огледала Големи Грк Венецијански Огледало за Хотел Дома Суета Sliver Огледало (31.5 W x47.2 Ч)

Уметноста Декоративни Розова Ѕид Огледала Големи Грк Венецијански Огледало за Хотел Дома Суета Sliver Огледало

DEN 1154.40

Пристапност
Во достапна форма

【Око-Фаќање на Дизајн】 мулти аспект драматичен дизајн на рамка на овој ѕид огледало е совршен стилски прилог на секој дом.Впечатлива појава е составена од центарот парче од обработени стакло со многу мал плоштад исечете парчиња стакло околу него.Правоаголникот ѕид огледало, не само костуми за секој модерен décor, но, исто така, може да се користи во еден минималистички поставување за да создаде големо влијание функција. 【HD Слики】Сите огледало употреба на високо-крај 5mm дебелина розова стакло огледало, која обезбедува јасно нарушување-слободно размислување, и се елиминира заедничката рефлексивни нарушување на low-end огледала.Модерната ѕид огледало е јасна слика ви дава најдобар визуелно искуство. 【Совршен Допир】мазни рабови на дневна соба огледало рака се полира за да се осигура безбедноста и убавина.НИ SGS во согласност МДФ одбор може да го спречи корозија во влажни средини.Како рефлективна површина, даде соба подобро чувство на светлина и простор.На оркестарот ѕид огледало може да бидат обесени може да бидат обесени хоризонтално и вертикално, или начин на голем ѕид огледало ќе се создаде една прекрасна илузија на зголемување на просторот. 【Безбедност Пакување】 со Користење на многу професионални пакување метод.Првиот спакувани во големи декоративни огледало во јасна ЈП торба за да се осигура дека нема да има дамки за време на транспортот.Потоа, со користење на кориснички засилен 5cm пена блок, пластични агол заштитници и 1cm господар кутија.Помине ригорозни 12 точка капка тест на 30in висина.Бидете сигурни дека спална соба ѕид огледало може да се одвива безбедно за нашите клиенти. 【30 Дена Гаранција за враќање на Парите】 Вашето задоволство е највисоките приоритети за нас.Ве молиме слободно да ни e-mail доколку имате било каков проблем со вашиот нов декоративни огледала.Ние имаме професионална по-продажбата на тимот да ги реши вашите проблеми.Може да се обидат тоа без било каков ризик!.KOHROS огледало носи уметност во вашиот дом.

Главните карактеристики

Избор на клиент