.

.

CDOFFICE Младите Дете Фудбал Шин Чувари, Деца Фудбал Шин Влошки Одбор Нога Заштитна Опрема за 5-10 Години, Момчиња и Девојки Децата и Тинејџерите

CDOFFICE Младите Дете Фудбал Шин Чувари, Деца Фудбал Шин Влошки Одбор Нога Заштитна Опрема за 5-10 Години, Момчиња

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

Лесни шин стражари : нејзините PP школка има еластичноста и заштита на вашите нозе,во внатрешната обвивка и мека пена делови кои се закачите блиску до нозете и може да го апсорбира влијание на енергија.Погоден : 5-10 Години Децата, Тинејџерите, Момчиња, Девојки.Прилагодливи Еластична Велкро Ремени : направена со два флексибилни бендови,лесно да се стави на стража одбор и исклучување.Големина : 7.2 инчен*3.74 инчен(се Обрне внимание на големината,за Да се избегне големина неусогласеност).Packae се вклучени : 3 пар Фудбал Шин Чувари.

Главните карактеристики

Избор на клиент