.

.

Нова Рамнотежа на Мажите 680v6 Амортизирање Работи за Чевли

Нова Рамнотежа на Мажите 680v6 Амортизирање Работи за Чевли

DEN 1364.40

Пристапност
Во достапна форма

Синтетички/mesh горниот.Одговорно ЕВА midsole со ABZORB амортизирање.NB Одговор 2.0 перформанси insert (внеси).Опремена со базирани на успешност outsole, на 680v6 е сигурен надградба од нашите популарни 680 мажите работи чевли.Плус, на решетката горниот дава согласност и удобно се вклопуваат.Нова Рамнотежа, е посветен да им помогне на спортистите да се постигне своите цели.Тоа е нивната мисија за повеќе од еден век.Тоа е зошто тие не се трошат пари на славна личност текст.Тие го потрошат за истражување и развој.Тоа е зошто тие не се дизајн на производи за да се вклопи сликата.Тие дизајн нив да се вклопуваат.Нова Рамнотежа е управувано да се направи најдобрите чевли за истата причина спортисти чипка нив : да се постигне најдоброто.

Главните карактеристики

Избор на клиент