.

.

Трпезарија Табела Подлога Мат 1.5 мм Дебел Јасно PVC Маса Покрие Заштитник - 36 x 78 Инчен Кујна Дрво Жито Винил Транспарентен Табела Заштитник на Пикник Маса или Свадба ?

Трпезарија Табела Подлога Мат 1.5 мм Дебел Јасно PVC Маса Покрие Заштитник - 36 x 78 Инчен Кујна Дрво Жито Винил

DEN 1367.76

Пристапност
Во достапна форма

А АПЛИКАЦИЈАТА Како да се постават рамни на масата кога unroll тоа? 1.Топлина тоа со коса посува и стави нешто тешко на завиткан места. 2.Се постават unroll под сончева светлина минути;или стап двострано лента точки 3.Нокаутирам во Обратна-Roll насока, користете тешки предмети притискање во дена. 4.Валани пакет зачувате вашиот превозот цена.Во студените денови, рамни дена пред употреба; Топло совети јасно табела биро заштитник е малку леплива на површината, НЕ ви препорачуваме да го ставите директно на лакирани или полиран НОВИ дрвени блузи директно, бидејќи влажна сликарство може да се држиме до капак.

Главните карактеристики

Избор на клиент