.

.

Gallity 2-Слој Мрзливи Сузан Плочата, Ротирачки Кујна Зачин Складирање Организатор,Ротирачки Зачин Рек Носител на Кујната Кабинет Контра Врвот Организатор Складирање

Gallity 2-Слој Мрзливи Сузан Плочата, Ротирачки Кујна Зачин Складирање Организатор,Ротирачки Зачин Рек Носител

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

✅ 2-Ниво за Складирање : зачин рек складирање носител е специјално дизајнирана со 2-ниво.На плочата е совршен за создавање на екстра простор во кујната кабинет или на плакарот полица. 2 слоја понуди два пати на капацитет за складирање. ✅ Солиден и Издржливи : Изработени од еко-пријателски пластика, нашиот мирис складирање полици и оригинални грамофони имаат високо ниво на задржување и зголемување на издржливост. ✅ Широка Примена : На плочата ви овозможува да се користат на друг начин потроши простор во аглите на вашиот кујната кабинет е, совршен за табела блузи, кујна контра, трпезариска маса, па дури и за надворешна табела кога ќе биде домаќин на партијата настан со деликатеси за секого. ✅ Лесно да Пристапите : Ротирање на плочата може да се зачува простор и да ја задржите вашиот зачини на дофат на вашите прсти, така што ќе можете брзо да ги собереш на леќата треба кога готвење.Можете да поставите слој плочата во вашата кујна или кабинет, или дури и на вашата трпезариска маса, да зачувувате сол, црн пипер, или салфети. ✅ 360 ° Ротирачката Маса Услуга Фах : Во прилог на користење на еден слој плочата како зачин организатор, можете исто така да го користите како голем послужавник да се служат оброците на семејните собири.Да се донесе храна, scones, и други попладне чај закуски за вас и вашите пријатели да уживате во вашиот чај или кафе.

Главните карактеристики

Избор на клиент