.

.

Smart Watch Мажите Фитнес Тракер Мажи и Жени Пренослив Уред со Крвниот Притисок Крв, Кислород отчукувањата на Срцето Следење Smart Watch(Б)

Smart Watch Мажите Фитнес Тракер Мажи и Жени Пренослив Уред со Крвниот Притисок Крв, Кислород отчукувањата на

DEN 887.76

Пристапност
Во достапна форма

Динамичен континуирано следење на обемна пристап до-Мониторинг податоци и сеопфатна анализа на извештаите. 2 : Infrared пулсен бран технологија, висока-прецизно мерење на вистинска крв овес.Полн Круг Touch Дисплеј Прекрасни шарени dial персоналните и стилски функционален интерфејс.Имајте предвид временската прогноза, во секое време и можете да го најдете точни повторно со твоите види.Исто така, може да биде дадена како подарок за вашиот сакан на семејството и пријателите.Носење на зглобот Тест функција smart и преносни да тест во секое време.

Главните карактеристики

Избор на клиент