.

.

HMZRQX врвка за околу Рака Рака Торба Преносни Алатка Појас за Завртки Орев Гром Вежба Малку Алатка Додаток врвка за околу Рака (Боја : Црвена)

HMZRQX врвка за околу Рака Рака Торба Преносни Алатка Појас за Завртки Орев Гром Вежба Малку Алатка Додаток

DEN 3543.36

Пристапност
Во достапна форма

Искористени да се поправи завртки, нокти, ножици, мала алатки, завртки, вежби, итн. (доволно да се одржи мали алатки).Тоа е многу погоден за дом, изградба, дрво, и автомобилот одржување проекти.Обезбеди трета рака кога ви треба најмногу.Одлична опрема за handymen, do-it-yourself, автомобил поправки и домашни проекти.Лесни, преносливи и лесен за употреба.Искористени да се поправи завртки, нокти, ножици, мала алатки, завртки, вежби, итн. (доволно да се одржи мали алатки).Тоа е многу погоден за дом, изградба, дрво, и автомобилот одржување проекти.Обезбеди трета рака кога ви треба најмногу.Одлична опрема за handymen, do-it-yourself, автомобил поправки и домашни проекти.Лесни, преносливи и лесен за употреба.Име : Алатка Wristband Material : Оксфорд clothnotes : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3cm.2. Поради компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.3 : Само главниот производ се продава, други украсни маски се не продава.Пакет Содржина : 1*алатка за врвка за околу strap The големината на производ се мери рачно, и грешка на големината е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да земете го тоа внимателно.

Главните карактеристики

Избор на клиент