.

.

Teeburon Kelsey Пониски бар-код Налепница на Пакувањето x4 6x4

Teeburon Kelsey Пониски бар-код Налепница на Пакувањето x4 6x4

DEN 2364.00

Пристапност
Во достапна форма

Налепница Со Teeburon.Лесен за употреба, едноставно кора и се применува.Изработен од винил.Одлично за подарок идеја и 100% гаранција за квалитет.Мерки 6 x 4 инчи.Ако ви се допаѓа Kelsey Пониски Баркод налепници, и сакате да ги красат, вашиот автомобил, вашата канцеларија, вашиот велосипед, ја вашата врата, или на било кое место со нив, тогаш нашата Kelsey Пониски Баркод налепници се совршени за вас.Дигитално печатени отпорни на винил, тие доаѓаат во пакети од 4 единици.Едноставно тргни ги исклучи и држи ги насекаде каде што сакате.

Главните карактеристики

Избор на клиент