.

.

GXNINEF Замрзнато Рамо и Sprain Третман Рамо Заеднички Фиксација Помага Рамо за Обновување, што се Користи за Дислокација, Sprain, Болка,Медиум

GXNINEF Замрзнато Рамо и Sprain Третман Рамо Заеднички Фиксација Помага Рамо за Обновување, што се Користи за

DEN 1075.20

Пристапност
Во достапна форма

Ние ќе ви даде многу задоволителен одговор во рок од 24 часа.На рамо поддршка заградата е направен од лесен, високо-квалитетни материјали за да се намали симптомите и да се обезбеди сите-ден поддршка.Удобно и мек материјал : Нашите производи се направени од високо-квалитет најлон смеса, која може да се обезбеди функционален и заштитен рамо поддршка, и ќе биде многу удобен за носење.Ергономски дизајн : лесно да се носат и поддршка, мека компресија совршено ги покрива рамената, помага за намалување на болката предизвикана од влечење и се протегаат, и може да се примени соодветен притисок на рамениците според вашите потреби.Ајде, ќе го заслужуваат да го имаат овој производ.Како производ програмери, ние можеме да го разбереме тешкотии пациенти може да се сретне во рамото, разбере патофизиологијата зад рамото болести, и знаете што е ефикасен за нашите пациенти.Професионална опрема : Нашата рамо ремени се развива преку професионални експерименти.

Главните карактеристики

Избор на клиент