.

.

TOYANDONA Светлина - До Дедо мраз Куќа Украс LED Дрвени Запалени Божиќ Село Куќа Модел Украси Запалени Празник Божиќ Дрво Декорација

TOYANDONA Светлина - До Дедо мраз Куќа Украс LED Дрвени Запалени Божиќ Село Куќа Модел Украси Запалени Празник

DEN 222.96

Пристапност
Во достапна форма

Уникатен Божиќ Украс Дрво Куќа Декорација Прозрачна Десктоп Украс.Оваа декоративни дрвени селото е совршен објект за да го додадете празнична празник навиваат за вашиот дом!.Оваа зима сцена ќе се надополнуваат било Божиќ оркестарот тема и е сигурен да донесе духот Божиќ во вашиот дом.Ова ќе заличи на изгледот на секоја соба и го прави совршен прилог на било домови оркестарот.Се создаде Божиќ навиваат во вашиот дом со убаво дизајниран оркестарот вас?ќе сакате да се стави година по година.Опис Уникатен Божиќ Украс Дрво Куќа Декорација Прозрачна Десктоп Ornament Features - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Дрво.- Големина : 9.00x8.00x14.00cm/ 3.54x3.14x5.50 инчи.Пакет Вклучувајќи 1 x Божиќ декор.

Главните карактеристики

Избор на клиент