.

.

LIANGLIN ВУ Печат Етикети Убави Нешта Внатре Букви Печати ing Налепници Занает Лепило Запечатување Хартија за Печење Налепници Етикета Подароци за Запечатување и Декор

LIANGLIN ВУ Печат Етикети Убави Нешта Внатре Букви Печати ing Налепници Занает Лепило Запечатување Хартија за

DEN 97.44

Пристапност
Во достапна форма

❥ Количина : 1 Парче. ❥ Материјал : Хартија. ❥ Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и практични за употреба, со јасни печати. ❥ Шаблоните се добро осмислени, и исклучителен дизајн е погоден за сите видови на пакување. ❥ Погоден за свадби, денот на Благодарноста, роденден партии, дипломски церемонии, бизнис настани и други покани. 1 Roll "Убави НЕШТА внатре" букви печати налепници по тркалаат, убава етикета запечатување налепница.Направени од високо-квалитет лепило за хартија, површината водоотпорен, совршено се користи како sealer.Супер симпатична налепници, убаво како доста екстра да декорирање за сите работи.

Главните карактеристики

Type:
Label Sealing Stickers
Material:
Paper
Applications:
for Gifts Craft Handmade Stationery Sealing Baking Decoration
Features:
Label Sealing Stickers, Letters Print, Craft Stationery, Adhesive Sealing, Baking Paper Stickers
Dimension:
app.2.5cm/1in
Color:
As picture show
Quantity:
1 Pc
Package includes:
1 Pc x Label Sealing Stickers :
Избор на клиент