.

.

Кик-бокс, Muay Тајландски ММА Боречки Вештини Шин Чувари, Instep Guard Спаринг Заштитна Нога Шин Пена Удар Влошки за Деца и Возрасни

Кик-бокс, Muay Тајландски ММА Боречки Вештини Шин Чувари, Instep Guard Спаринг Заштитна Нога Шин Пена Удар Влошки

DEN 264.00

Пристапност
Во достапна форма

НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ - Овие боречки вештини шин/ instep оклоп чувари вклучуваат висока густина пена, премија stiching, и удобно ткаенина за совршена комбинација на удобност и заштита.FLEX КАНАЛ ТЕХНОЛОГИЈА - Формирана со Висока Густина Thermoformed соочи со Flex Канали.НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ - Овие боречки вештини шин/ instep оклоп чувари вклучуваат висока густина пена, премија stiching, и удобно ткаенина за совршена комбинација на удобност и заштита.FLEX КАНАЛ ТЕХНОЛОГИЈА - Формирана со Висока Густина Thermoformed соочи со Flex Канали.

Главните карактеристики

Избор на клиент