.

.

Приколка Додатоци 2 парчиња Отворено Магнетна База Siderode Сообраќај неутрална Светлина Strobe Светилник Светилка за во Автомобил Камион AV со V16 Одобрен за Патување Прик

Приколка Додатоци 2 парчиња Отворено Магнетна База Siderode Сообраќај неутрална Светлина Strobe Светилник Светилка

DEN 1495.20

Пристапност
Во достапна форма

Featuer1 : Сообраќај Неутрална Светлина.Feature2 : Strobe Светилник Светилка.Feature3 : Итни Светлина.Објектот Тежина : 180g.Предмет Тип : На Возилото Собранието.Инсталација : Било Железо место со Magnetic Strobe на владата : 1. Жолто Трепкачко Mode2. Бела Солидна Light Waterproof : IP65 Two Режим : Automantic на Владата : во Близина на Железо место, светлината ќе биде блескави automantically.Рачен Режим : Завртете го долниот случај на промена на бела светлина Или Жолто Трепкачко Светло.(Детали на Прирачник за Корисникот ве молиме проверете видео во над главниот слики)Пакет : 2 * Предупредување Светлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент