.

.

Wonderfly Хоризонтална Holster Компатибилен со Samsung Galaxy S9+, S10+, О7 (2018) или J4+, Кожа за Носење со Појас Циклуси и Клип, Одговара На Телефон со Силикони или Тенка Случај

Wonderfly Хоризонтална Holster Компатибилен со Samsung Galaxy S9+, S10+, О7 (2018) или J4+, Кожа за Носење со

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Магнетни самостојно затворање размавта овозможува мирен и лесно да пристапите до вашиот телефон.Странично дизајн торбичка овозможува да имаат вашиот телефон на вашиот дофат.Премиум квалитет мека кожа мобилен телефон за носење.Овој мобилен телефон за носење компатибилен со Samsuang Галакси S9 Плус, Samsuang Галакси S9+, Samsung Galaxy S10 Плус, Samsung Галакси S10+, Samsung Galaxy О7 (2018), Samsuang Галакси J4 Плус, Samsung Галакси J4+, Samsung Galaxy J6 Плус или Samsung Galaxy J6+ телефонот со гел случај, силикони случај, телефон кожата, браник, тенок тежок случај или други тенок заштитен кожата случај на неа.Спакувани со Wonderfly : 1 x Црни хоризонтална кожа за носење.Компатибилност : Овој мобилен телефон за носење компатибилен со Samsuang Галакси S9 Плус, Samsuang Галакси S9+, Samsung Galaxy S10 Плус, Samsung Галакси S10+, Samsung Galaxy О7 (2018), Samsuang Галакси J4 Плус, Samsung Галакси J4+, Samsung Galaxy J6 Плус или Samsung Galaxy J6+ телефонот со гел случај, силикони случај, телефон кожата, браник, тенок тежок случај или други тенок заштитен кожата случај на неа.Детали за производот : Одлична Заштита од оштетување и нула.Направени од високо квалитетни материјали со одлична изработка.Стилски дизајн со меки внатрешна облога која им помага на лизгачки телефон во и надвор непречено.Силни и издржливи спојувалка за каиш ви овозможува да прикачите безбедно да се џеб, спојувалка или ташна.Количина : 1 Боја : Црна (како на сликата) Пакет Содржина : Мобилен телефон за носење само.Телефонот и појас не се вклучени.Спакувани со Wonderfly : Производ пакет има регистрирани Wonderfly трговска марка на тоа.Е Потребна Помош? (Контакт) : Кликнете на продавачот име веднаш до продаваат од страна на оваа веб страница -> Потоа кликнете на постави прашање.За најава во account -> Find цел -> Кликнете на продавачот име веднаш до Продаваат од страна на : -> Потоа кликнете на постави прашање.

Главните карактеристики

Избор на клиент