.

.

Продавница Креативни Ротирачки Шопинг Количка За Складирање Торба Преносни Голем Капацитет Еко-Пријателски Најлон Складирање Торба, По Случаен Избор На Моделот Н

Продавница Креативни Ротирачки Шопинг Количка За Складирање Торба Преносни Голем Капацитет Еко-Пријателски Најлон

DEN 2344.80

Пристапност
Во достапна форма

Креативни Ротирачки Шопинг Количка за Складирање Торба Преносни Голем Капацитет Еко-пријателски Најлон Складирање Торба, по Случаен избор на Моделот на Испорака(Сива). 1. Новиот шопинг торба, мини и преносни, лесно да се носат.2. Креативен дизајн, може да бидат вклучени во надворешната кутија, опремени со метална кука, повеќе погодно.3. 5 L супер голем капацитет, висока густина најлон материјал, да ги исполнуваат на шопинг потреби.4. Постои мрежа торба на рамо, може да се сместат мини работи или пијалоци.5. Во внатрешноста на чантата големина : 37*40cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент