.

.

FRCOLOR Пластични Мрзливи Сузан Плочата со Кука Врти Зачин Рек Организатор Ротирачки Храна Складирање Сад Бин Решетката за Кујната Кабинет Фрижидер Жолта Зелена

FRCOLOR Пластични Мрзливи Сузан Плочата со Кука Врти Зачин Рек Организатор Ротирачки Храна Складирање Сад Бин

DEN 484.56

Пристапност
Во достапна форма

Пластични Мрзливи Сузан Плочата со Кука Врти Зачин Рек Организатор Ротирачки Храна Складирање Сад Бин Решетката за Кујната Кабинет Фрижидер Жолта Зелена. 360°ротирачки да ги собереш, лесно да ги собереш на леќата, практична и креативна за кујна складирање употреба.Rotate да се извлече работи, нема повеќе да се нервира преку кутии и кабинети, само го вклучите складирање лента со твоите раце, дури и ако леќата шише е поставен во задниот дел, ќе можете брзо да ги најдете.На зголемената дизајн ефикасно спречува леќата шише од паѓање.Голем капацитет за складирање, уредно поставени, може да се земе ротирачкото, безбеден и брз.Опис на Овој производ е чување на решетката, направени од pp материјал, високо - квалитетни и издржливи.Таа има добра товарот, погоден за чување на вашиот леќата шишиња, рака, туш гел, итн.Погоден за кујна и купатило употреба.Лесно да се инсталира, едноставен и лесен.Карактеристики - Материјал : ПП - Голем капацитет за складирање, уредно поставени, може да се земе ротирачкото, безбеден и брз.- 360°ротирачки да ги собереш, лесно да ги собереш на леќата, практична и креативна за кујна складирање употреба.- Заштита на животната средина, здравје, издржливост и сигурност.- Rotate да се извлече работи, нема повеќе да се нервира преку кутии и кабинети, само го вклучите складирање лента со твоите раце, дури и ако леќата шише е поставен во задниот дел, можете брзо да ги пронајдете тоа.- На зголемената дизајн ефикасно спречува леќата шише од паѓање.Пакет Вклучувајќи 1 x Чување од Носителот.

Главните карактеристики

Избор на клиент