.

.

100 x ЈАСНО ВШМУКУВАЊЕ ПРОЗОРЕЦ КУКИ СО ЧЕЛИЧНА ЖИЦА КУКА 45MM 1 3/4 ИНЧИ

100 x ЈАСНО ВШМУКУВАЊЕ ПРОЗОРЕЦ КУКИ СО ЧЕЛИЧНА ЖИЦА КУКА 45MM 1 3/4 ИНЧИ

DEN 2363.28

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 45mm Првенство Дијаметар.Пластика.Јасно.Дискретни одредување на Божиќ украси и сл.Пакет Количина : 100. Вшмукување Колче Кука.Корисни вшмукување колче за кујна или купатило - без дупчење, едноставно придава на вашиот tiled или стаклена површина.Идеален за монтажа божиќ светла украси и сл.

Главните карактеристики

Избор на клиент