.

.

Батерија 18650 Случај Носителот, 3 Еез 3 Слотови x 3.7 V 11.1 V DIY Батеријата Складирање Кутија, во Серија Црна Пластика, Батерии Случај со Жица Води за Лемење 3 x 18650, со Ltvystore

Батерија 18650 Случај Носителот, 3 Еез 3 Слотови x 3.7 V 11.1 V DIY Батеријата Складирање Кутија, во Серија

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Висок Квалитет 3x 3.7 V 18650 ABS Пластика Батеријата Кутија Држачот.Повеќенаменски Батеријата Случај Носителот : Можете да го користите овој случај со вашата батерија да се формира енергетскиот систем и снабдувањето; Случај за батерија; Едноставен DIY надополнување на напојување.Лесна Инсталација Батеријата Држачот За 3x 18650 : Металик пролет со жица доведе дизајн за лесна инсталација и лесен за електричното коло DIY работа.Пари Гаранција за враќање на : Нашата DIY Батерија 18650 Складирање Кутија Уживаат 30 Дена Безусловна Наплата.Она што Ќе Добиете : 3* 3slots Батерија 18650 Носител (Батерии не се вклучени).Ltvystore Пластични DIY Батеријата Случај Носителот Складирање Кутија За 3x Батерија 18650 3.7 V, Пакет од 3 на Овој висок квалитет на батеријата носителот случај може да се одржи три батерија 18650 кои го прават 3*3.7 V батерија пакет од алкална клетки може да се одржи стандард 18650 големина батерии,или за alkascent или rechargable батерии, жица доведе дизајн е одлична за лесно лемење и поврзување.Едноставна DIY надополнување на напојување Функција : Батерија тип : 18650 Врска : лемен Материјал : Издржлива пластика и метал.Боја : Црна Стил : 3x18650 Пакетот вклучува : 3* 3slots Батерија 18650 Носител (Батерии не се вклучени).

Главните карактеристики

Избор на клиент