.

.

Uxsiya Не Дупчење Агол Туш Полица Добар Капацитет на носивост Складирање Рек Организатор Ѕид Монтирани Складирање Рек Мултифункционален Ротирачки Решетката за Бања(

Uxsiya Не Дупчење Агол Туш Полица Добар Капацитет на носивост Складирање Рек Организатор Ѕид Монтирани Складирање

DEN 249.36

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е лесно да се инсталира различни ѕид агли. Решетката е ѕид-монтирани, удар-бесплатна инсталација дека само треба да биде прикачена на ѕид за лесна инсталација.Тоа е лесно да се инсталира различни ѕид агли. Инсталацијата е complete Package Листа : 1 x Туш Shelf1 x Rod2 x Sticker Notice : 1. Постојат 3 видови на различен капацитет, голем капацитет е погодна за зголемена шише туш гел и шампон, круг решетки е за мали растенија и етерични масла, среден капацитет е за чистење, лосиони и повеќе. Постојат 4 куки на работ на решетката која може да се користи за да виси крпи, тие може да биде укината и сокриени кога не е во употреба.2in Full Проширување Должина : Околу. Прикачување на крпа bar5.Ви благодариме за вашето разбирање.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Туш Shelf Material : Plastic Color : Како што е прикажано во picture Folding Големина : Прибл.Решетката е ѕид-монтирани, удар-бесплатна инсталација дека само треба да биде прикачена на ѕид за лесна инсталација.Постојат 4 куки на работ на решетката која може да се користи за да виси крпи, тие може да биде укината и сокриени кога не е во употреба. Набљудувачите не&nb.Решетката усвојува шупливи‑врежан дизајн да им се помогне на мозоци основната плоча и да престане да акумулира вода, наддавање проштална за размножување на бактерии.Постојат 3 видови на различен капацитет, голем капацитет е погодна за зголемена шише туш гел и шампон, круг решетки е за мали растенија и етерични масла, среден капацитет е за чистење, лосиони и повеќе. Ставете на други wall9. Решетката усвојува шупливи‑врежан дизајн да им се помогне на мозоци основната плоча и да престане да акумулира вода, наддавање проштална за размножување на бактерии. Избришете ѕидот clean2. Откине помошни налепница на back3.Функција : 1. Прикачување на помошни налепници на wall4.8 in Style : Innovative Installation Метод : Вшмукување ѕид type Number на Слој : 3 Application : Кујна складирање, спална соба за складирање, бања складирање, цвет полица за складирање, шминка storage Weight : Прибл.8 oz Installation Чекор : 1. Се откажам shelf6·Солза помошни sticker7.Решетката може да се ротира за 180 степени, нема агол граница, како и право агол рамен агол може да биде инсталиран. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење. Ставете помошни налепница на чување box8.

Главните карактеристики

Избор на клиент