.

.

Serounder Фокус Рачка на Менувачот,Трајни Прилагодливи Зум Следат Фокус Фокус Рачка на Менувачот Фотографија Додатоци за Дигитални dslr фото Камера за видео камера HDTV HDTV

Serounder Фокус Рачка на Менувачот,Трајни Прилагодливи Зум Следат Фокус Фокус Рачка на Менувачот Фотографија

DEN 636.00

Пристапност
Во достапна форма

Направени од високо квалитетни пластични материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Парична казна изработка, флексибилна работа, лесно прилагодување, брзо заклучување.Погоден за сите dslr фото камера, видео камера, дигитален видео камера, HDTV, HD dslr фото камера.Погоден за да се исполнат индустриски стандард 0.8 опрема (опрема не е вклучена, треба да се купи одделно.Мали димензии и лесен, лесен за носење и чување, лесен за употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент