.

.

за Samsung S21 Ултра Плус Shockproof Горила Случај Тешки Оклопи Метален Капак (Жолта, за Samsung S21 Ултра)

за Samsung S21 Ултра Плус Shockproof Горила Случај Тешки Оклопи Метален Капак (Жолта, за Samsung S21 Ултра)

DEN 239.52

Пристапност
Во достапна форма

360 степен со Полно работно тело Тешки заштита на случај.Шок-апсорбирање на TPU слој Цврста Метална Рамка Изградена-во Горила Стакло Стојат потпирачот.Отпорност На Случај Со Екран Заштитник.Воена Одделение за Заштита на Професионална одделение материјали.НОВИОТ Алуминиумски Метал Случај Горила Стакло за Samsung S21 серија Овозможува ОТПЕЧАТОК функција. ***Поздравниот-доказ/ Шок-доказ/ Прашина-доказ*** ***НОВИОТ Samsung S21 Ултра/ S21 Плус / S21 Серија*** Опис на Производот Опис на Производот 1. Компатибилен со : Samsung S21 серија само Солиден тешки отпорен на вода dustproof shockproof алуминиум метал случај наменета за маж, војник, воин, отворено ентузијасти, велосипедист, возач на камион и работниците на отворено. 2.【360 степени Полно работно тело Тешки заштита случај】 3-Парче со висок квалитет на изградба & премиум материјали тешки изградба со вграден пред стакло, обезбедува случајно капки, шокови и испакнатините. 3.【Шок-апсорбирање на TPU слој Цврста Метална Рамка Изградена-во Горила Стакло Стојат потпирачот】Заштитни ефекти на испакнати хипер-еластична силикон сендвичи и метална рамка со завртки фиксна понуда до 6 метри капка заштита.Изградена во потпирачот држи вашиот телефон на оптимално гледање агли за филмови & videos. 4.【Отпорност на Случај Со Екран Заштитник】со екран заштитник за да се задржи вашиот екран заштитени додека одеднаш паѓа и паѓа.Но ОТПЕЧАТОК ID НЕ се ДОЗВОЛЕНИ. 5.【Воена Одделение за Заштита на Професионална одделение материјали】Воена Капка Тестирани.Обезбеди одлична текстура при давањето воена ниво shockproof функционалност.Воена одделение високо влијание шок апсорпција.

Главните карактеристики

Избор на клиент