.

.

Девојки Chiffon Рака завиткани Долго Праска Срце Клип Коса Клипови, БР.21 Поседување на Жолта Цвеќиња

Девојки Chiffon Рака завиткани Долго Праска Срце Клип Коса Клипови, БР.21 Поседување на Жолта Цвеќиња

DEN 409.44

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : крпа.Големина : прибл.9.2 x 3.7 5cm x/3.6" x 1.5" x 2".Секојдневниот essentials за било косата собирање, наменета за цврст стисок на вашата коса, без да предизвика било каква штета.Добар квалитет, нежен рачно изработени уметности и занаети.Направени за Девојки и Жени слично.Пакетот вклучува 1 x коса клип.Бродови од Хонг Конг.Добар избор за подарок или декорација.Шармантната и елегантна, standout од оние обичните, добредојдени од страна дами.Добар квалитет, нежен рачно изработени уметности и занаети.

Главните карактеристики

Избор на клиент