.

.

RhinoShield Ултра Заштитен Браник Случај Компатибилен со [iPhone Xs/X] | CrashGuard NX - Воена Одделение Капка Заштита Против Целосното Влијание, Тенок, Отпорен на Гребење - Графит/По

RhinoShield Ултра Заштитен Браник Случај Компатибилен со [iPhone Xs/X] | CrashGuard NX - Воена Одделение Капка

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

⚠️КОМПАТИБИЛНОСТ : Само компатибилни со i Phone Xs / i Phone X. ✔️СИГУРЕН ШОК ЗАШТИТА : Надминува воена одделение стандарди, обезбедување на влијанието заштита од 11 метри (3.4 m), додека се 20% потенки отколку други случаи кои нудат слични ниво на заштита.Внатрешниот саќе структура помага апсорбира 10% повеќе влијание. ✔️ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Тешки, но сепак флексибилен, има форма без олабавување по свиткување или истегнување, исто така отпорен на гребење.Силно препорачувам спарување овој производ со Rhino Shield Влијание Заштита на Екранот Заштитник, само во случај кога за лицето надолу паѓа на зашилен предмет или високо-нерамна површина. ✔️ДОДАДЕТЕ ЛИЧЕН КОНТАКТ : Crash Guard NX браник случаи се индивидуализира.Променливи прирабници и копчиња нека ви се меша и натпревар да се направи во случај навистина твое. ✔️Како USER-FRIENDLY : Лесен пристап и контрола на сите телефонски копчиња.Прецизност cutouts за сите порти се вклопуваат повеќето кабли.Rhino Shield Браник Случај компатибилен со i Phone Xs / X.

Главните карактеристики

Избор на клиент