.

.

YUESUO Термички Headband со Копчиња за Лице Маска,Волна Термички Headband со Копче,Зима Уво Muffs Headband за Мажи Жени за Трчање, возење Велосипед,Скијање, Спортови на Отворено

YUESUO Термички Headband со Копчиња за Лице Маска,Волна Термички Headband со Копче,Зима Уво Muffs Headband за

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Се релаксираат вашите уши - секој earmuff headband е дизајниран со 2 копчиња кои ќе ви овозможи да се закачите на рака на маска за да копчето, наместо на уво, обезбедување на заштита за ушите, релаксирачки ушите, и обезбедување на повеќе удобен начин за вас да се носат маска.Добра еластичност, не се лизга - ова жешко копче рака има добра еластичност и е погоден за повеќето главата турнеја.Анти лизга материјал го прави headband не е лесно да се менува и нема да предизвика непријатност поради премногу тесни.Високо квалитетен материјал - нашите earmuff headband е направен од поларните руно да ви обезбеди сигурен изолација.Тоа може да се заштити вашите уши од студ и ветар чувајте ги на топло.Широк спектар на употреба - нашите earmuffs може да се користи во повеќето активности, како што се играње топка, скијање, велосипедизам, скијање, сноубординг, џогирање, риболов, трчање, велосипедизам, мотоцикли, јога, пешачење, одење, лов и др., да ви помогне да се ослободи од потта на твојата глава и да уживате обука.Одличен подарок : нашата зимски копчето headband може да се користи како подарок за вашите пријатели, семејството, колеги или други лица кои треба да се носат маски или како спорт за долго време, или за оние кои не јогата или во други спортски дома или во теретана.Волна earring термички Headband Нашите earmuff headbands може да се заштити вашите уши од болка и притисок предизвикан од носат маски за долго време.Тие, исто така може да бидат користени како обични headbands за разни активности на отворено, како што се mountaineering, велосипедизам, трчање, јога, пешачење, скијање, спорт, итн.Еластична и мека Поларните руно ткаенина е супер мека и еластична, што го прави овој earmuff совршен за вашата глава без цедење до точка на непријатност.Работи Headband Совршен за јога, скијање, фудбал, mountaineering, кошарка, велосипедизам, трчање, фудбал, пешачење, џогирање, пешачење и други активности на отворено.Се релаксираат вашите уши Копчето тип headband може да се поправи појас на лицето заштита капак на копчето, наместо на уво, да се намали притисокот врз увото, и нема да предизвика уво болка и црвенило поради долг рок носи, обезбедување на повеќе удобен начин за вас да се носат.

Главните карактеристики

Избор на клиент