.

.

Допрете Детектив Печурка Градина - NfuNfu Funghi Паметен телефон шарм КУТИЈА

Допрете Детектив Печурка Градина - NfuNfu Funghi Паметен телефон шарм КУТИЈА

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Зедов еден мобилен телефон шарм од 8 видови случајно.Шармот е во слепа кутија.Дури и Strapya работи не може да знаат што маскота е во кутија.Доаѓа со топката синџир.Испраќаат директно од Јапонија.Ако купите 8 единици, ќе ги добиете сите 8 видови во најголемиот дел кутија.Пакет Големина : Прибл.H : 11 W : 7 D : 3cm/ Plug Големина : 3.5 mm во Дијаметар/ Материјал : ПВЦ, Метал/ Вклучени Компонента : Маскота x1, Картичка x1.

Главните карактеристики

Избор на клиент