.

.

Стив Yzerman Потпишан од Тимот на Канада Хокеј дух пакостник Autographed PSA/ДНК ГРБ 1B - Autographed NHL Пакови

Стив Yzerman Потпишан од Тимот на Канада Хокеј дух пакостник Autographed PSA/ДНК ГРБ 1B - Autographed NHL Пакови

DEN 11015.76

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed NHL Пакови.Стив Yzerman Потпишан од Тимот на Канада Хокеј дух пакостник Autographed PSA/ДНК ГРБ 1 B Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Стив Yzerman сувенири.Детроит Црвени Крила сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент