.

.

RYDS Дрвени клима уред Покрие Задебелена Вертикална Отворено клима уред Надворешни Багажник, Цврсто Дрво Балкон Растенијата Стојат, Решетки Дрвени клима уред Капак

RYDS Дрвени клима уред Покрие Задебелена Вертикална Отворено клима уред Надворешни Багажник, Цврсто Дрво Балкон

DEN 1720.80

Пристапност
Во достапна форма

[Цврсти и издржливи структура] : Тешки-должност дрвена структура, силна и носат-отпорни, лесно да се грижи за, и може да се користи во затворени простории и на отворено за долго време. [Мулти-цел екран] : Тоа може да се користи како цвет мирување или од страна на маса, многу погодна за внатрешна, влезот, дневна соба, отворен, градина, базен област, балкон, покривот, тераса, цвет продавница декорација. [Size] : 85x35x80cm, 105x45x95 cm, 120x60x105cm, ве молиме потврдете големината на вашиот клима уред пред купување. [Лесно да се инсталира] : Само заостри завртки со алатки лесно да се соберат. (Вклучувајќи инсталација на опрема). [Совршено се скрие клима уред] : Ова отворено за приватност екран обезбедува на атрактивен начин да се сокрие грди нешта во дворот.Опис на производот : Оваа клима уред покрие/растение цвет рек простор-штедење, се достапни за место во секој агол на дом и градина.◆ Спецификации : - Материјал : Дрво - Size : 85x35x80cm, 105x45x95 cm, 120x60x105cm.- Дали да се соберат : Собранието◆ Пакет содржина : - 1 x Полица (Монтажа додатоци се вклучени)◆ Производ предност : - Природен дрвен материјал, Издржлив.- Приватност екран е сосема солидна за максимална приватност.- Тоа е и климатизер капак и цвет застане за да го декорирате вашиот дом.- Совршен за да се Скрие Климатизација Единици & Ѓубре Кантите.- Со планината фитинзи, лесно да се соберат.◆ Забелешки : - Растенија не се вклучени.- Ве молиме не ставајте дебели предмети на производот.- Тоа не е препорачливо да се користи во влажна средина како тоа може да резултира во mildew.- Ве молиме погледнете го мерење.Мали мерење грешки се дозволени во рамките на нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.

Главните карактеристики

Избор на клиент