.

.

Banjing Геометриски Хексагонална Складирање Полица Нордиските Ѕид Стапка Варијабилна Полица Екранот Стојат Тенџере Носителот

Banjing Геометриски Хексагонална Складирање Полица Нордиските Ѕид Стапка Варијабилна Полица Екранот Стојат Тенџере

DEN 451.92

Пристапност
Во достапна форма

Широко се користи - ѕидот полица може да се користи за повеќе внатрешна употреба : зачин rack во кујната, CD / книга полица во дневната соба / спалната соба, цвет тенџере во канцеларија, складирање полица во купатило, стилски декорација во кафе.Ѕид уметност оркестарот - уникатен хексагонална форми дополнуваат модерен декор.Широко се користи - ѕидот полица може да се користи за повеќе внатрешна употреба : зачин rack во кујната, CD / книга полица во дневната соба / спалната соба, цвет тенџере во канцеларија, складирање полица во купатило, стилски декорација во кафе. Ѕид уметност оркестарот - уникатен хексагонална форми дополнуваат модерен декор. Лесно да се инсталира-користење на лепило влошки (вклучена), можете лесно да го инсталирате цвет тенџере застане на повеќето ѕидни површини, можете да ја инсталирате на полиците во 3 различни правци во зависност од вашите DIY идеи, да се покаже уникатен декоративни ефекти.

Главните карактеристики

Style:
Simple and modern
Size:
25.5 * 22 * 8.5cm (slight error in manual measurement)
Material:
PP
Color:
Red / Blue / Black
Installation:
wall suction
Weight:
300g (including packaging)
Storage scene:
bedroom storage, living room storage
Include:
1 x Storage Shelf :
Избор на клиент