.

.

LYDIASUN Изолација Ручек Кутија, Торба Алуминиумска Фолија Ice Pack Оксфорд Термички Пакет Пикник Преносни Сад,Сива

LYDIASUN Изолација Ручек Кутија, Торба Алуминиумска Фолија Ice Pack Оксфорд Термички Пакет Пикник Преносни Сад,Сива

DEN 808.08

Пристапност
Во достапна форма

3 слоеви на тривијални, преносни големи отворање начин, погодно за вас да се земе храна.Водоотпорен Оксфорд ткаенина, така да не се плашат ветер на дожд, лесен за чистење.Висок-квалитет прилагодено боја патент рѓа е тестиран постојано и не се повеќе издржливи.Удобно проширува мека рамо, рака : Лесно да се намали товарот со прошири мека рамо, рака, повеќе преносни во различни начини.Мек сунѓер рачка : Уживајте удобно текстура додека релаксирачки.Големина : 29x17x20cm (11.4 инчи x 6.8 инчи x 7.9 инчи)Тежина : 0.37 kg Color : зелена, виолетова, gray Function : термичка заштита, ладна презервација, preservation Uses : готова брза, ручек, пикник, пијат ладно, оброк delivery Product тип : ручек кутија, чанта, мулти-function Adapt да сезоната : четири seasons Commodity цврстина : moderate Carrying метод : portable Gender : за мажите и women Lifting делови : мека handleprompt : 1. Нашите производи се мери со рака, па големина има грешка од 1-2 CM.2. Сликата е вистински производ.Сепак, мала хроматските аберации може да се случи поради различна осветленост и прилагодувања на екранот.Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу.Со нетрпение очекувам да вашата нарачка, ви посакувам среќен шопинг!.

Главните карактеристики

Избор на клиент