.

.

SAFAVIEH Визија за Собирање VSN606D Модерна Ombre Тонски Шик Не-Пролевање Дневна Соба и Спалната соба Јадење Дома Канцеларија Област Килим, 9' x 12', Сива

SAFAVIEH Визија за Собирање VSN606D Модерна Ombre Тонски Шик Не-Пролевање Дневна Соба и Спалната соба Јадење

DEN 7325.28

Пристапност
Во достапна форма

Користете 8' x 10' или 9' x 12' килим во поголем јадење области со маса и 6 – 8 столчиња.За мали до средината на големината на просторот за живеење, 5' x 8' килим прави соба изгледаат и се чувствуваат повеќе пространа. 70 % Полипропилен 30 % Полиестер.Вклучени во сив тон на ѕвонење боја, овој килим е апстрактен striations додадете визуелна жалба.Користете 5 "x 8' правоаголна килим во помали јадење области со маса и 4 – 6 столици.Современите килим додава урбана-шик допир на било décor Refined моќ-loomed construction Enhanced полипропилен и полиестер влакна за ниска shedding Tone-на-на ѕвонење striations да се создаде убава дизајнер effect Medium 0.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.5-инчен намали куп за елегантни look Jute backing Perfect за секоја Соба : Дневна Соба, Спална соба, трпезарија, Расадник, Foyer, или Дома Office Crafted во Turkey A килим подлога се препорачува Визија за Собирање карактеристики софистицирани, мек тон на ѕвонење област килими, совршено стилизирана да се поттикнуваат денешното градско-шик современа оркестарот.Поради ниските пролевање, овие килими одржи во високо-сообраќај областа на домови и изгледа убаво во дневна соба, спална соба, дом, канцеларија, трпезарија, foyer, или расадник.000 производи денес.За спалната соба, 5' x 8' килим е идеален за целосна или твин големина на кревет, а 8' x 10' или 9' x 12' килим работи добро со кралот или кралицата на големината на креветот. [ДАМКА ОТПОРНИ Започне вашиот килим пребарување со Safavieh и да се истражуваат 100.

Главните карактеристики

Избор на клиент