.

.

Luxshiny 30 Листови на ноќта на Вештерките Запечатување Налепници Дух Тиква Вештерка Налепници Лепило Етикета Налепници Круг Запечатување Decals Бонбони Торба Подароци В

Luxshiny 30 Листови на ноќта на Вештерките Запечатување Налепници Дух Тиква Вештерка Налепници Лепило Етикета

DEN 1632.00

Пристапност
Во достапна форма

Различни ноќта на Вештерките тематските дизајн, вклучувајќи тиква и дух.духот налепница.Лесен за повеќе ноќта на Вештерките атмосферата, повеќе шик и модата на вашиот бонбони чанти.духот налепница.Се облекуваат коверти, ткиво, кеси, кутии.Стапчиња за повеќето површини и е совршен начин да персоналните допир.духот налепница.Овие модели ќе повеќе фестивал атмосфера за вашата партија.духот налепница.Совршен бонбони или бисквит торба налепници на ноќта на Вештерките.Исто така, може да се користи за лепење во лаптоп, мебел и други предмети.духот налепница.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано./- Материјал : Бакар плоча./- Големина : 3x3x0. 1cm./ Ноќта на вештерките налепница Запечатување Налепници дух налепница тиква налепница бонбони налепница торба налепница Пакет Вклучувајќи го и 30 x листови на Налепница.

Главните карактеристики

Избор на клиент