.

.

BINGFANG-W Микроскопа 3-во-1 Микроскоп 1600X HD паметни телефони Поправка на Дигитални Електронски Микроскоп Зголемувачот Камера 8 Led диоди со Заградата Канцеларија

BINGFANG-W Микроскопа 3-во-1 Микроскоп 1600X HD паметни телефони Поправка на Дигитални Електронски Микроскоп

DEN 2299.20

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : . - Преносни, лесен и едноставен за употреба. - 8 Led диоди, силна осветленост, повеќе јасно.Ние сме специјалист продавница.Ние нудиме најпознатите професионални продавница услуга.Ако ви треба нешто, можете да контактирате со нас.Ние се обезбеди најдобра услуга.Имаат добар шопинг искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент