.

.

Мушка Ѕид Полица Рамнотежа Украси Јаже Лебдечки Приказ Виси Одбор Реси Одбор за Деца Дома Декор Убаво Обработени

Мушка Ѕид Полица Рамнотежа Украси Јаже Лебдечки Приказ Виси Одбор Реси Одбор за Деца Дома Декор Убаво Обработени

DEN 1459.20

Пристапност
Во достапна форма

Оваа виси решетката може да се намали нередот во мали или големи соба со елегантно складирање на вашите вазни,слики семејството,и или trinketsfloating се прикаже полици.Уникатен подарок за пријатели или своите деца,може да ги красат вашиот ѕид,и да додадете чувство на liveliness.Стилски дизајн,едноставен и трендовски,се создаде топли и свежи атмосфера во вашата соба.Нашите декоративни полица е совршен за истакнување на вашата дневна соба,канцеларија,кујната или повеќе со прикажување на шармантна showpieces,украсни предмети,и или ценети имот.Да се одржи козметички производи,покажуваат семејни фотографии во галерија стил во ходникот,или приказ во близина на каминот,ѕид агол, или во кујната за да се одржи зачини и тегли.Мушка Ѕид Полица Рамнотежа Украси Јаже Лебдечки Приказ Виси Одбор Реси Одбор за Деца Дома Декор Убаво Обработени.Уникатен подарок за пријатели или своите деца,може да ги красат вашиот ѕид,и да додадете чувство на liveliness.Нашите декоративни полица е совршен за истакнување на вашата дневна соба,канцеларија,кујната или повеќе со прикажување на шармантна showpieces,украсни предмети,и или ценети имот.Да се одржи козметички производи,покажуваат семејни фотографии во галерија стил во ходникот,или приказ во близина на каминот,ѕид агол, или во кујната за да се одржи зачини и тегли.Оваа виси решетката може да се намали нередот во мали или големи соба со елегантно складирање на вашите вазни,слики семејството,и или trinketsfloating се прикаже полици.Стилски дизајн,едноставен и трендовски,се создаде топли и свежи атмосфера во вашата соба.Пакет Including1.

Главните карактеристики

Избор на клиент