.

.

PJRYC 100-500pcs Круг Јасно Среќен Божиќ Налепници Ви Благодариме Картичка Кутија Пакет Етикета Запечатување Налепници Свадба Оркестарот Канцелариски материјал (Боја : YH

PJRYC 100-500pcs Круг Јасно Среќен Божиќ Налепници Ви Благодариме Картичка Кутија Пакет Етикета Запечатување

DEN 741.60

Пристапност
Во достапна форма

Оваа налепница отпечатоци елка, Дедо Мраз, и elk со слики на неа за да го прослават Божиќ.Разни модели и стилови на модели се внимателно дизајнирани и исклучителна дизајни се погодни за различни прилики, со што на вашата покани повеќе посебни.Тоа исто така може да се вметнат на секое место каде што запечатување налепници се потребни, како што честитки, букети, парцели, бонбони чанти, подарок хартија за завиткување.Тоа е многу погодна за бизниси, онлајн трговците на мало, бутици и мали продавници, за торби, ткива, кутии, итн.Тоа е добар избор за Божиќ подарок пакување.Материјал : paper Size : 1 inch Due за рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-1 носители cm.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.ви благодариме.

Главните карактеристики

Избор на клиент