.

.

Виси Полици за Ѕид, Дрвена Полица & Јаже, Триаголник Лебди Селски Farmhouse Модерна Boho Оркестарот за Дневна Соба, Спална соба (Боја : A)

Виси Полици за Ѕид, Дрвена Полица & Јаже, Триаголник Лебди Селски Farmhouse Модерна Boho Оркестарот за Дневна

DEN 1027.92

Пристапност
Во достапна форма

Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Материјал : Памук, дрво dowel Color : Ivory Package : 1 Pcs Size : Ресни : 30cm(W) X 45cm(L) Note This ѕид виси мали уметност ткаени tapestry може да се збркана од пакување и транзит, треба да се чешлани додека отстранување од пакет. 【Мулти-Цел】На Boho лебди полица функционира совршено како растение полица, публикации, бањата и дневната соба оркестарот полица, создавање на природни, модерна, опуштено, трендовски дома декор атмосфера.Нашите декоративни ѕид полиците во кој се вградени лесно во секој простор.План започнува на датумот на купувањето.

Главните карактеристики

Избор на клиент