.

.

Масажа на телото Алатки Вратот Massager Релаксира Рамото У Облик Дизајн Elitzia ETKD812

Масажа на телото Алатки Вратот Massager Релаксира Рамото У Облик Дизајн Elitzia ETKD812

DEN 1703.76

Пристапност
Во достапна форма

Божиќ подароци.Одличен подарок за пријатели и роднини.Ниска фреквенција пулсот стимулација - Масажа како вистински човек, да се релаксираат затегнати мускули, олеснување на замор, ослободување на енергија.ајк вистински човек, да се релаксираат затегнати мускули, олеснување на замор, ослободување на енергија.U-прифаќање на дизајнот - Симулира човечки вратот крива, креативна употреба на U-облик опкружувачки звук дизајн, така што машина повеќе одговара на телото, носат повеќе удобно.dy, носат повеќе удобно. 3 D лебдат надворешни electrode pleate - Electrode плоча може да биде врз основа на карактеристиките на секој човек вратот, околу насока на слободно плови, со надворешни приклучоци, целата масажа на телото, масажа на сеопфатни.Doluble прстен контакт,масажа rance пошироко - Со две правоаголни елипса, и површината конкавна проектирање, монтирање површината за контакт е поголем, масажа е поефикасен.Спецификација : Полнење напојување : 5 V 1А Работен напон : DC3.7 V Номинална моќност : 8 W Производ големина : 170*155*75mm Производ нето тежина : 220g Пакување големина : 214*190*87mm Производ бруто тежина : 469g Packing листа : 1 домаќин, 1 полнење преку USB кабел, 1 пар на копчето electrode влошки, 1 копчето electrode приклучен кабел, 1 упатството.

Главните карактеристики

Избор на клиент