.

.

Францускиот е Dijon Сенф Стискаш Шише, 12 оз, Шардоне Сенф

Францускиот е Dijon Сенф Стискаш Шише, 12 оз, Шардоне Сенф

DEN 183.12

Пристапност
Во достапна форма

Америка е #1 бренд од синап - се притисне врз сендвичи, whisk во преливи за салата или да се меша во deviled јајце.Dijon со Вино Шардоне е направен со #1 одделение сенф семе и вистински Шардоне, обезбедување deliciously избалансиран вкус на различни јадења.Направени без вештачки вкусови, бои, бои, висок фруктоза пченка сируп, спојници или thickeners.Кошер заверена Dijon сенф.Производ од САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент