.

.

ITROLLE Зглоб Поправка Плоча 2 ПАРЧИЊА Рѓа Отпорни Нерѓосувачки Челик Мебел Шкафот Панели на Поправка Планината Алатка со Дупка и 12PCS Завртки

ITROLLE Зглоб Поправка Плоча 2 ПАРЧИЊА Рѓа Отпорни Нерѓосувачки Челик Мебел Шкафот Панели на Поправка Планината

DEN 206.16

Пристапност
Во достапна форма

Лесен за инсталација : Само користење шрафцигер или електричен вежба лесно да се поправи на протезата, и конвертирање на оригиналниот фиксна стрес точка во стрес површината, која е поцврста.Тоа може да се управува на двете страни, со користење на зглоб плоча технологија, и вратата и страничните панели може да се користи.Високо-квалитетни материјали : направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјали, цврсти и трајни, анти- ' рѓа, и силна товарот капацитет.Површина е мазна, па нема потреба да се грижите за намалувања на кожата за време на работата.Моќна функција : погоден за мулти-големина на шарки, покривање на оригиналниот оштетена површина, ефикасно решавање на проблемите на кујната работа кабинет се влажни, често вклучување и исклучување на уредот, или квалитетот на свои материјали.Широк спектар на апликации : многу погодна за репарација на различни типови на мебел, многу погодна за фиксна облекување маси, кабинети, дрвени софи, дрвени маси, столчиња, дрвени кревети, полици, мебел, итн.Пакет содржина : 2 ПАРЧИЊА зглоб поправка на плочи и 12 PCS завртки.На шрафовите може да се користи за долго време без олабавување.Тоа е идеален избор за долготраен и се одличен додаток за секое семејство.Спецификација Материјал : не ' Рѓосувачки челик Вкупната големина : 90x90mm/3.54x3.54inch Дијаметар на круг устата : 35mm/1.38 инчен Дебелина : 1mm/0.04 инчен Пакет содржина : 2 ПАРЧИЊА зглоб поправка на плочи, 12 PCS завртки Карактеристики : Лесно да се инсталира.Погоден за мулти-големина шарки.Корица на оригиналната оштетена површина, убава и великодушни.Ефикасно решавање на овие проблеми, како што кујнски работа кабинет се влажни, често е вклучен и исклучен, или квалитетот на своите сопствени материјали, што предизвикува зглоб за да биде во можност да биде цврсто фиксирани, tripped, и не може да биде инсталиран.Напомена : Прирачник за мерење, големината е малку погрешно.Може да има мали разлики во боите се должи на различните екрани.

Главните карактеристики

Избор на клиент