.

.

2 Парчиња Зима Жените конска опашка Headband Руно Уво Потоплите Уво Бенд Глава Заврши за Зима Работи Ски-Качување Розова, Црна

2 Парчиња Зима Жените конска опашка Headband Руно Уво Потоплите Уво Бенд Глава Заврши за Зима Работи Ски-Качување

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Да ве загрее и удобен : Ова уво потоплите глава заврши карактеристики на contoured облик кој овозможува целосна уво покриеност, доставување на додадена заштита, каде што таа е најпотребна, обезбедување на вас со добра ладно заштита решение за вашата надворешна зима вежбање.Стилски и функционално : Нашата конска опашка headband колекција ви дава разноврсна опции без разлика што вашиот отворено зима активност, практични за планинарење, хокеј на лизгање, скијање, јога спорт, џогирање, трчање или одење на кучето, и повеќе, кои ќе се задржи топло и да се обезбеди идеална заштита при ладни временски услови.Карактеристики : Материјал : полиестер руно Боја : розова, black Големина : 25 x 9.5 cm/ 9.8 x 3.7 инчен Количина : 2 парчиња Пакетот вклучува : 2 x конска опашка headbands Топло забелешка : Боја разлики може да постои поради различни мониторот прикажува, ве молиме во вид преовладува.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.

Главните карактеристики

Избор на клиент