.

.

Виткање Складирање Одбор Удар Слободни Туш Материјали За Складирање Кошница Бела Завршница Складирање Рек Бања Прибор Носител(L)

Виткање Складирање Одбор Удар Слободни Туш Материјали За Складирање Кошница Бела Завршница Складирање Рек Бања

DEN 336.00

Пристапност
Во достапна форма

Не ноктите и не дупчење, лесно да го инсталирате, може да биде прикачена на една мазна површина, продавница за облека, крпи, сапун итн.Флексибилни и количка, ја отворите во секое време, количка за дизајн, може да се користи флексибилно како што е потребно, заштеда на простор.Страната е зголемен, и тоа е цврсто поставени околу поставените парапет да се спречи предмети од случајно паѓање, и складирање е повеќе грижете се-слободни.Една работа е мулти-цел, и животот е лесен.Тоа се прави на ПП материјал, и елементи не се лесно да слајд.Тоа може да се користи како мобилен телефон држачот.Пакет се Вклучени : 1pc * Виткање складирање одбор.Материјал : PPName : Виткање складирање board Package се Вклучени : 1pcx Виткање складирање board Application : се држи на мазната ѕид да се одржи предмети, итн.Големина : 18×11cm, 30×20cm If имате прашања за овој производ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.Ви благодариме за вашето купување!.

Главните карактеристики

Избор на клиент