.

.

Соларна Енергија Банка 20000mAh Изградена-во 4 Кабли Чи Безжичен Полнач за Gionee Max Pro со LED Соларна Светилка Преносни Надворешни Батеријата IPX4 Водоотпорен 15W 5V/3А USB C Port 6 Из

Соларна Енергија Банка 20000mAh Изградена-во 4 Кабли Чи Безжичен Полнач за Gionee Max Pro со LED Соларна Светилка

DEN 1123.20

Пристапност
Во достапна форма

[Високо-Капацитет на Батеријата 20000m Ah] Овој пренослив соларна енергија банка може да ја полните вашата уреди повеќе пати благодарение на својата 20000m Ah премиум Li-полимер батерија.Тоа може да го полните вашиот i Phone 8 до 6 пати на батеријата е целосно наполнета.Тоа може да биде обвинет за користење полнач или соларна енергија, така што немора да се грижите за работи надвор од сила. [4 Полнење Кабли] се вградени.Еден USB влез кабел и три излезни кабли сочинуваат овој кабел-слободен пренослив соларен полнач за телефон (1 тип-C кабел & 1 USB кабел & 1 IOS кабел).Не постојат полнење кабли бара, без оглед на влез или излез. [Безжично Полнење и 4 Порти] Овој надворешни соларен полнач моќ банка е компатибилен со сите Чи-от за мобилни уреди, и обезбедува 5 W безжично полнење.Таа има четири порти (Микро USB и Тип C влезни порти, како и USB и Тип C излезни порти) и може да се наплаќаат до шест уреди во исто време. [Отворено Здрав Издржлив Дизајн] Овој пренослив соларна батерија пакет е IPX4 на вода, прав, и шок-отпорни, овозможувајќи да го издржат тешката надворешна средина.Dual супер-светли LED светла се вклучени, што го прави мора да се има за активности на отворено и дома итни случаи. [Ви благодариме за разгледување ни] Секој Urban X производ е сертифициран како безбедно и доаѓа со 12 месеци гаранција.Ние, исто така, обезбедува со експерт пред-продажба и услуга по продажбата.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања.Во рок од 24 часа, ние гарантираме задоволително резолуција.

Главните карактеристики

Избор на клиент