.

.

EuroLux Почетниот Прозорец На Клупата Француски Врежан Дрво Злато Medallion Син Сомот Серпентина Грб

EuroLux Почетниот Прозорец На Клупата Француски Врежан Дрво Злато Medallion Син Сомот Серпентина Грб

DEN 2759.76

Пристапност
Во достапна форма

Античкиот Злато,Сина,Врежан,француски Нозе,Серпентина Оружје,Цврсто Дрво,Текстил,V. Детали за Производот Објект # : BG-517 Димензии (инчи) : 26 H x 44.50 W x 15 D Датум : Нов Материјал : Текстил Сомот Цврсто Дрво Боја : Сина Антички Злато Разно : Врежан Состојба Состојба : НОВА Ова е ново изработен во одлична состојба Превозот Бесплатен Превозот : Бесплатен превозот се применува само во рамките на Соседни 48 сад и во оваа точка ќе се испраќаат преку Vanline.Мебел (над 100 килограми) се испраќаат преку белата ракавица испорака услуга која вклучува доведување на објектот во вашиот дом и ставање на објект во собата на вашиот избор на главното ниво на вашиот дом.Оваа услуга ги вклучува светлина собранието и отстранување на материјали за пакување.Белата ракавица услуга нормално трае 3 до 4 недели, иако одложувања може да се случи за повеќе оддалечени локации.Некој мора да биде присутен за да се прифати и да потпише за испорака.Дополнителни Информации Марка : Euro Lux Дома Стил : Француски Предмет : Прозорец Клупата Ситни.

Главните карактеристики

Избор на клиент