.

.

Единбург Шкотска Дрво Виси Божиќ Порцелански Украс Двострано Керамички Украс,3 Инчи

Единбург Шкотска Дрво Виси Божиќ Порцелански Украс Двострано Керамички Украс,3 Инчи

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

????【Пратката од САД】Материјал : Керамички Украс. ????Големина : 3 инчи во дијаметар, круг, керамички украс е прекрасен прилог на било дрво. ????Печати на двете Еднострани. ????Пакетот вклучува : Украс и лента.Одличен подарок за семејство и пријатели, по повод секој одмор или посебен повод, совршен за празник украси. ????Ве потсетам : главната слика е за повикување само.Површината на реалниот објект има зрнести текстура за да се избегне гребење),Тоа не е замаглувањето на сликата.Печатење на слики може да има маргина на грешка во рок од 0.5 cm.Оваа сјајни порцелански украс е голем дар за семејство и пријатели, по повод секој одмор или посебен повод, совршен за празник украси, овие украси апсолутно искра под светилките на елката.Направете уникатни Сувенири за некој посебен, тоа е одлична декорација за соба, кујна, канцеларија, автомобил,итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент