.

.

NBK MJC-65-EGR-13/16-1 3/8 Вилицата Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, Создаден Дијаметри 13/16 и 1-3/8, Алуминиум A2017

NBK MJC-65-EGR-13/16-1 3/8 Вилицата Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, Создаден Дијаметри 13/16 и 1-3/8,

DEN 3998.88

Пристапност
Во достапна форма

Лесно се вклопуваат ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексибилност овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Електрична изолација отпор вредност : Не помалку од 2 MΩ.Земја на потекло : сад.NBK - MJC-65-EGR-13/16-1 3/8 Вилицата Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип - 2.56"x3.54"x3.54", Создаден Дијаметри 13/16" и 1-3/8", Отценети вртежен момент Од 200, Макс вртежен момент Од 400, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 9000, Моментот на Инерција 3.6x10-4, Статични Torsional Вкочанетост (Н. м/rad) 13000, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.08, Max Аголна Неусогласеност 1°, Max Axial Неусогласеност 0~+ 1.5, Ракав Цврстина D64, Масовно 520 г.

Главните карактеристики

Избор на клиент